malowanie parkingów malowanie parkingów malowanie parkingów
START O FIRMIE OFERTA REALIZACJE REFERENCJE KONTAKT

DOCIEPLANIE

oznakowanie parkingów

MALOWANIE

oznakowanie parkingów

ZNAKOWANIE

kompleksowe wykańczanie parkingów kompleksowe wykańczanie parkingów kompleksowe wykańczanie parkingów malowanie parkingów oznakowanie parkingów malowanie hal malowanie linii systemy parkingowe oznakowanie poziome znakowanie parkingów znakowanie poziome, oznakowania
oznakowanie parkingów oznakowanie malowanie natryskowe systemy parkingowe

DOCIEPLENIA GARAŻU

MALOWANIE NATRYSKOWE

ZNAKOWANIE PARKINGÓW

docieplanie garażuO FIRMIE
  »  Firma REMONTEAM specjalizuje się w wykonywaniu:

- docieplenia stropu w garażach podziemnych
- oznakowania parkingów
- malowania przemysłowego

Działamy na rynku od ponad dziesięciu lat, w ciągu których zdobyliśmy bogate doświadczenie i wprowadziliśmy wiele nowych technologii. Działamy w kraju i za granicą.

    W naszym portfolio znajdują się dziesiątki zrealizowanych inwestycji. Zdobyte doświadczenie owocuje coraz lepszą jakością świadczonych przez nas usług. Zespół wykwalifikowanych specjalistów dokłada starań, aby zapewnić Klientom zawsze 100% satysfakcji w najbardziej atrakcyjnej cenie.
  »  Wykonujemy oznakowanie parkingów i dróg w technice cienkowarstwowej (farby) oraz grubowarstwowej (masy chemoutwardzalne i termoplastyczne). Nie ma dla nas wyzwań, których byśmy się nie podjęli.

    Poza malowaniem wykonujemy szereg innych prac, które pojawiają się na parkingach i drogach. Zajmujemy się dostawą i montażem znaków drogowych, barier energochłonnych, ograniczników parkingowych, progów zwalniających oraz wszelkiego typu odbojnic i osłon. Na zamówienie klienta wykonujemy szablony malarskie w dowolnej wielkości i kształcie.

   Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć na naszej stronie internetowej.
  » Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu naszej oferty dotyczącej malowania. Aplikujemy farbę na ściany, sufity, filary, posadzki, hale przemysłowe, dachy i elewacje.

   Stała ekipa biegłych fachowców spowoduje, że będą Państwo zadowoleni z efektów naszej pracy.

   Inwestycje powierzone naszej firmie są realizowane w 100 % zgodnie z zaleceniami inwestorskimi. Aplikacja powłok malarskich odbywa się za pomocą sprzętu wiodących marek w tej branży - Wagner i Graco.

   Jesteśmy w stanie malować dziennie kilka tysięcy metrów kwadratowych, a jeśli termin realizacji tego wymaga, jeszcze więcej. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Lista zadowolonych klientów znajduje się na naszej stronie internetowej.
malowanie parkingów malowanie parkingów malowanie parkingów malowanie parkingów malowanie parkingów malowanie parkingów malowanie parkingów malowanie parkingów malowanie parkingów malowanie parkingów malowanie parkingów malowanie parkingów

Remonteam Sp. z o.o.
ul. Kopernika 30/4
00-336 Warszawa

tel. 889 708 678
biuro@remonteam.pl
site: www.remonteam.pl

NIP: 576-157-6035

Realizacja: Desire24.com

Tagi: malowanie natryskowe, malowanie parkingów, oznakowanie parkingów, projekty parkingów, systemy parkingowe.